Померла дрогобичанка, яка постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі (фото)

У п’ятницю, 5 березня, після численних операцій та інтенсивного лікування перестало битися серце 37-річної Наталії Здебської. Про це інформує 03244.com.ua.

Жінка дивом вижила після розриву гранати 20 лютого. Вона декілька тижнів перебувала на лікуванні у Львові в реанімації.

Розрив вибухового пристрою спричинив тяжкі тілесні ушкодження у Наталії, внаслідок яких у жінки була пробита легеня, шлунок, пошкоджені інші внутрішні органи. Осколки гранати застрягли практично по всьому тілу, наробили проблем із оком.

Наталія пережила кілька важких операцій. Попереду — мали бути нові операцій втручання та тривала реабілітація. Однак, як повідомили рідні жінки — її серце перестало битися цієї п’ятниці.

Сиротами залишилися двоє малолітніх дітей — 15-річний син та 6-річна дочка Наталії. Син Наталії Здебської — Микола навчається на першому курсі ВПУ № 19 у Дрогобичі.

Знайомі загиблої звертаються до усіх небайдужих – не залишити родину на одинці із горем. Лікування жінки спустошило бюджет сім’ї. Тож на похорони Наталії та підтримку дітей — друзі та родичі оголосили збір пожертв від усіх небайдужих.

Кошти можна переказувати на банківську карточку батька Наталії — Анатолія Здебського за номером — 5168 7574 0221 0068. (Контактний номер телефону батька — 0671324746).

або ж на картку сина Наталії — Миколи Череватого — 4149 4991 4674 9583.

Нагадаємо, 20 лютого, у Дрогобичі чоловік з жінкою прийшли на зустріч до своїх знайомих, під час спілкування чоловік дістав гранату, яка вибухнула у нього в руках.

Share this:

  • More

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.