У Сокалі відремонтують за 30 мільйонів гривень стадіон

Сокальський стадіон увійшов до переліку об’єктів, на які передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Загальна вартість проєкту — близько 30 мільйонів гривень. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Як зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, такий стадіон стане не лише магнітом для місцевих жителів, де буде зручно і комфортно займатись спортом, а й місцем, де зможемо приймати всеукраїнські змагання. Об’єкт такого зразка може обслуговувати потреби кількох громад у сфері спорту, тому ремонт стадіону також дозволить проводити тут спортивні ігри серед громад Львівщини.

У Сокалі додають, що розвиток спортивної інфраструктури для громади зараз дуже на часі. У 2006 році тут облаштували майданчик з тренажерним обладнанням, а у 2007 — майданчик для міні-футболу. Опісля понад 10 років ніякі заходи щодо оновлення матеріальної бази не проводилися. Лише у 2018 році було проведено капітальний ремонт майданчика зі штучним покриттям, а у 2019 у межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини облаштовано спортивний майданчик для ігрових видів спорту.

Варто зазначити, що стадіон у Сокалі — один з трьох, на ремонт яких передбачені кошти у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Також відремонтують стадіони у Мостиськах та Стрию.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.