Львівські лікарі врятували життя молодій жінці, видаливши ендоваскулярним методом аневризму (фото)

Львівські лікарі за допомогою ангіографа експертного класу було провели усунення аневризми з кровотоку сонної артерії. Це був єдиний спосіб врятувати життя молодій жінці. Про це повідомили на сторінці Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

До лікарів звернулась 39-річна пацієнтка зі скаргами на незначні головні болі й не підозрювала про свою хворобу. Провівши обстеження було виявлено нерозірвану аневризму внутрішньої сонної артерії. Потрібно було негайно діяти, оскільки очікування могло призвести до її розриву. Важливо, що аневризми — дуже небезпечні, адже в більшості випадків ніяких симптомів в пацієнтів немає! Все відбувається раптово та часто закінчується летально.

“Наші медики Інтервенційної радіології ендоваскулярним методом провели виключення аневризми з кровотоку потік-скеровуючим стентом! Це малоінвазивне втручання, яке проводиться доступом через судини під контролем рентгенівських променів спеціальними мініатюрними інструментами. Без цього методу для молодої жінки відкрита хірургічна операція була недоступною через місцезнаходження аневризми — у структурі кістки та навколо вен сонної артерії. Зараз пацієнтка почуває себе щасливою, адже за випадком долі вона потрапила до наших спеціалістів, які врятували їй життя!” — повідомили у лікарні.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.