На час локдауну Львівська опера безкоштовно покаже нові вистави онлайн

Йдеться про твори як сучасних українських композиторів, так і оперну класику.

Протягом посиленого карантину у Львові двері театрів зачинені, однак Львівська національна опера пропонує глядачам переглянути найновіші постановки театру в онлайн-режимі. Йдеться про твори як сучасних українських композиторів, так і оперну класику (феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, оперу для сімейного перегляду «Лис Микита» Івана Небесного та сучасну постановку опери «Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта).

У театрі зазначають, що зйомка вистав є не лише необхідністю у сучасному онлайн-просторі, а також важливим внеском у фіксування історії української оперної та театральної сцени. 

Вистави:

Феєрія «Коли цвіте папороть»: шедевр під забороною:  спектакль, що поєднує енергетичну музику, хорове виконавство, народні обрядові традиції, сучасну хореографію та дійство із відеопроекцією.

«Лис Микита»: сучасна українська опера для сімейного перегляду. Ця опера вражає масками та костюмами персонажів, феєрією світла, 3D-анімацією і навіть повітряними гімнастами. А ще, поряд із звичним оркестром, можна почути українські колоритні інструменти – цимбали, ліру, бандуру і гучну трембіту.

«Дон Жуан»: сучасна постановка найвідомішої опери Моцарта. Вона сповнена світловими ефектами та декораціями з металоконструкцій, які є наче лабіринтом загубленої людської душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.