На Львівщині 8-річна дитина отруїлася чадним газом

Напередодні, 22 березня, у Львівській області троє людей отруїлися чадним газом. Сталось це у селі Стрілки, Стрийського району, близько 20:40 год. Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

Відомо, що нещасний випадок трапився у приватному житловому будинку. Там отруїлись, ймовірно, чадним газом, три людини. Серед потерпілих одна 8-річна дитина (2013 року народження). У стані середнього ступеня важкості їх було доставлено до Стрийської Центральної районної лікарні.

Обставини події встановлюються.

Довідково.Чадний газ утворюється в умовах нестачі кисню. Якщо в приміщенні немає нормального доступу свіжого повітря, погано працює вентиляція чи несправне обладнання — в ньому може накопичуватись чадний газ. Його не можна побачити чи відчути на запах. Тому визначити, яка концентрація в приміщенні — неможливо без спеціальних приладів.

Потрапляючи в організм, газ проникає з легенів в кровоносну систему, де з’єднується з гемоглобіном. Внаслідок цього кров втрачає здатність доставляти кисень тканинам, а організм швидко починає відчувати його недостатність. Що довше людина вдихає газ, то серйозніші симптоми можуть виникнути.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.