Через 6 місяців іноземці подаватимуть відбитки пальців для в’їзду в Україну

Неподання іноземцем своїх біометричних даних визначається як додаткова підстава для відмови йому в наданні української візи.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» щодо подання іноземцями та особами без громадянства біометричних даних для оформлення віз» № 1328-ІХ, ухвалений Верховною Радою України 4 березня 2021 року.

Про це повідомило офіційне інтернет-представництво Президента України, пише Dailylviv.

Документ має на меті удосконалення візових процедур та запровадження оформлення іноземцям та особам без громадянства біометричних українських віз.

Зокрема, згідно із законом, іноземці та особи без громадянства зобов’язані подавати в установленому Кабінетом Міністрів порядку свої біометричні дані під час оформлення візи, якщо інше не передбачено законодавством.

Неподання іноземцем своїх біометричних даних визначається як додаткова підстава для відмови йому в наданні української візи.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через 6 місяців після набрання чинності.

Швейцарці не хочуть цифрової ідентифікації громадян

У травні оберуть нову громадську раду при Львівській облдержадміністрації

Єврорегіон Карпати-Україна: Ганущина замінили на Гримак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.