Колишнього мера Дублян оштрафували за напад на активістку в міськраді

Жовківський районний суд визнав ексмера міста Дубляни Василя Поповича винним у побитті активістки. Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу 850 грн. Конфлікт стався 23 листопада торік, коли мер намагався провести закриту сесію для розгляду земельних питань, передає “Захід.нет”.

Відомо, що тоді, близько 19:00 год, у приміщенні Дублянської міської ради міський голова схопив потерпілу Ольгу Кульбабчук за одяг біля шиї та штовхнув її в груди. Притиснувши активістку до стіни, своїм тілом блокував рухи потерпілої, чим завдав потерпілій фізичного болю, однак тілесних ушкоджень не спричинив. У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, розкаявся у своєму вчинку та попросив його суворо не карати.

У результаті вироком суду 62-річного Василя Поповича визнано винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого за побої та мордування. Йому призначено покарання у вигляді штрафу — 850 грн.

Попович намагався провести сесію для розгляду земельних питань, попри те, що кількість депутатів була недостатньою для кворуму. У приміщення не допускали мешканців та активістів. Коли вони намагалися потрапити всередину, їх виштовхав особисто мер Попович з допомогою інших депутатів. Активісти написали заяву у поліцію.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.