Транспорт у “червоному” Львові не зупинятимуть, проте діятимуть додаткові обмеження

У Львові, який із четверга, 25 березня, віднесено до червоної зони епідеміологічної небезпеки, громадський транспорт продовжить роботу, але в посиленому карантинному режимі. Відповідне рішення міської комісії з ТЕБ та НС оприлюднив міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер повідомив, що у місті буде заборонено роботу непродовольчих ринків; закладів харчування, крім онлайн-замовлення та “на винос”; торгово-розважальних центрів; розважальних закладів і нічних клубів; усі масові заходи.

Дозволено працювати аптекам, зоомагазинам, магазинам з продажу побутової хімії та засобів гігієни, квітковим та насіннєвим магазинам, магазинам з продажу засобів зв’язку, майстерням для ремонту одягу, взуття та електроприладів.

Салони краси, фітнес-центри, спортивні зали та басейн можуть приймати відвідувачів лише за попереднім індивідуальним записом.

Школярі залишаються на дистанційному навчанні.

Що стосується спортивних закладів, то великі спортзали закриті. Невеликі клуби можуть приймати відвідувачів виключно по запису та з розрахунку 1 людина на 20 квадратних метрів

Станом на 23 березня до червоної зони епіднебезпеки віднесено Київ і Івано-Франківську, Житомирську, Закарпатську, Одеську і Чернівецьку області. Із 24 березня такі обмежувальні заходи діють у Київській і Сумській областях. З 25 березня – на Львівщині.

Ознайомитись з повним текстом протоколу комісії можна ТУТ 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.