Львівські лікарі врятували життя чернівчанина, життю якого загрожувала пухлина та тромб (фото)

Понад 8 годин медики відділень урології, кардіохірургії та інтенсивної терапії Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги рятували життя пана Романа. Про це повідомили сьогодні на сторінці медзакладу, у “Facebook”.

39-річному чоловікові провели складну поєднану операцію з видалення злоякісного новоутвору розміром 17 см та тромба з порожнистої вени й правого передсердя.

Пацієнт приїхав Львова із Чернівецької області зі скаргами на різку втрату ваги та наявності крові в сечі. Попередньо в іншому закладі чоловіку встановили діагноз: пухлина лівої нирки з переходом у порожнисту вену та поширенням у праве передсердя. Для чоловіка це був справжній шок, адже він вважав, що це просто проблеми зі шлунком. Вже із встановленим діагнозом пацієнт звернувся до наших спеціалістів. Така операціє є вкрай складною та непередбачуваною. Та зваживши всі ризики, лікарі взялися оперувати. Так, провели лівобічну нефректомію, тобто видалили ліву нирку зі злоякісним новоутвором. А ще — видалили тромб із порожнистої вени та правого передсердя в умовах штучного кровообігу! Від початку лікування цілодобово працювало декілька медичних бригад над порятунком життя пацієнта. Це відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення кардіохірургії та урологічне відділення. Тому велика подяка нашим неймовірним медикам за їхню працю. Пацієнту — міцного здоров’я! — розповіли лікаріі.

Звичайно, пана Романа чекає ще тривала реабілітація, проте найважливіше сьогодні те, що він уже поїхав додому обіймати своїх трьох діток та дружину!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.