Садовий закликав перевести львів’ян на дистанційну роботу

Львів від завтра, 25 березня, перебуватиме у червоній зоні карантину.

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав працедавців перевести працівників на дистанційну роботу, щоб мінімізувати кількість людей в транспорті, а також обмежити соціальні контакти. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

«Хочу звернутися до всіх працедавців – якщо ви маєте можливість організувати роботу так, щоб люди могли працювати віддалено, то зробіть це, будь ласка. Сьогодні дуже важливо мінімізувати будь-які фізичні контакти», –наголосив мер Львова.

Читайте також: У Львові на Covid-19 захворіли понад 60 водіїв АТП №1. Як курсуватиме транспорт 

Нагадаємо, що у Львові ввели обмеження червоної зони. Міська комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про закриття на час посиленого карантину непродовольчих ринків, торгово-розважальних центрів, розважальних закладів та нічних клубів. Також у місті заборонили масові заходи. 

Можуть працювати на час локдауну аптеки, зоомагазини, квіткові та насінневі магазини, магазини з продажу засобів зв’язку, майстерні для ремонту одягу, взуття та електроприладів. Салонам краси, фітнес-центрам, спортивним залам та басейнам дозволили працювати лише за попереднім індивідуальним записом.

Школи залишаються на дистанційному навчанні. Також міськрада просить при можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.