З наступного тижня розпочнеться ремонт об’їзної Самбора (фото)

Вулицю Промислову в Самборі, протяжністю понад 4 кілометри, розпочнуть ремонтувати з наступного понеділка, про це повідомили сьогодні у  пресслужбі ЛОДА.

Департамент дорожнього господарства скерував в ДАБІ документи для отримання дозволу на виконання робіт.

Очікувана вартість ремонту становила 53 млн гривень.

«Участь у тендерних процедурах брали ТОВ «Онур» та «Шляховик-Т». Остання підрядна організація виграла торги і ремонтуватиме дорогу за 43 млн гривень. Міський бюджет неспроможний оплатити ремонтні роботи, тому залучили кошти з державного дорожнього фонду. Протяжність дороги — понад 4 кілометри. Дорожники розпушать старе покриття, облаштують шар щебенево-піщаної суміші та асфальтобетонне покриття. Відкрити відремонтовану вулицю плануємо до кінця червня», — зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Також він наголосив, що дорогу не ремонтували десятки років, але вона є дуже важлива для Самбора, бо суттєво розвантажить рух транспорту в місті.

«Щодня містом курсує сотні автомобілів у тому числі вантажних, а це створює значні затори і місто зупиняється. Окрім того, екологічна ситуація покращиться. Водії зможуть напряму, вулицею Промисловою, об’їжджати Самбір, рухаючись в сторону Турки, Мостиськ, Старого Самбора. Ця дорога фактично є продовженням напрямку Львів–Ужгород», — підкреслив Юрій Бучко.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.