Дизпальним із заводу Марченко заправляють російські танки в ОРДЛО – Данілов

Дизельним паливом із заводу, яким володіє дружина народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксана Марченко, заправляють російські танки, які знаходяться на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов сказав в інтерв’ю Радіо НВ, – йдеться на Укрінформі.

Секретар РНБО повідомив, що Марченко і Медведчук володіють нафтопереробним заводом, розташованим за 14 км від українсько-російського кордону, що захопила Російська Федерація.

«Що ми маємо робити? Ми свою справу зробили (ідеться про введення санкцій). Звичайно, мені дуже хотілося, щоби це було швидко, але, на превеликий жаль, ми 30 років живемо у країні, в якій дуже багато розповідають, дуже багато щось обіцяють, особливо політики, коли виходять на наступний політичний сезон», – заявив Данілов.

Нагадаємо, 19 лютого РНБО ухвалила рішення про застосування санкцій до 19 юридичних осіб та восьми фізичних осіб, серед яких Віктор Медведчук, Оксана Марченко, Наталія Лавренюк та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.