Садовий обіцяє нову амбулаторію сімейної медицини на вул. Мазепи. Але в іншому приміщенні

Сьогодні під час сесії міський голова Андрій Садовий вкотре наголосив, що, зважаючи на стрімке збільшення кількості захворілих, місто облаштовує додаткові ліжка у медичних закладах, зокрема й у приміщенні поліклініки на вул. Мазепи, 25. Водночас, там місто також планує відкрити нову амбулаторію сімейної медицини.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Маю велику повагу до наших медиків. З лікарями поліклініки на Мазепи спілкувався багато разів. На превеликий жаль, консервація існуючої ситуації може привести до великої біди, тому що та ситуація, в якій ми зараз опинилися, вимагає дуже швидких дій, ми повинні рятувати людей.

За останні роки ми відкрили багато амбулаторій сімейної медицини, і сьогодні є резерв площ у цій поліклініці, тому взявши зараз в ремонт одне крило, потрібно брати й інше, і це буде вимагати від медиків переселення на інші поверхи, нема на то ради.

Маю також для працівників цієї поліклініки дуже добру новину. Ми в процесі домовленості з власником приміщення, яке є поруч, і будемо там облаштовувати амбулаторію сімейної медицини — нову, сучасну, якісну, яка буде мати від 1,5 до 2 тис метрів. Це буде прекрасна амбулаторія, яка надаватиме висококласну допомогу”, — розповів мер Львова Андрій Садовий.

Сімейних лікарів переселять в приватне приміщення, а в поліклініці на вул. Мазепи поставлять ще 100 ліжок

Шпиталь на вул. Мазепи у Львові – тимчасовий, на період критичної ситуації, – Андрій Москаленко

У Львові блокують дорогу біля поліклініки на Мазепи: не вірять владі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.