Санаторії у Східниці і Трускавці запровадили програму оздоровлення після Covid-19

Загалом на Львівщині реабілітацію після Covid-19 можна пройти у 12 санаторіях.

У санаторіях Трускавця, Східниці та Моршина запровадили програму реабілітації та зміцнення імунітету для відпочивальників, які перехворіли Covid-19. Загалом, таку програму вже надають 12 бальнеологічних курортів Львівщини, повідомляє ЛОДА.

Як зазначили у Трускавецькому інформаційно-курортному центрі, програма передбачає спеціальний 14-денний курс оздоровлення від ускладнень бронхо-легеневої, серцево-судинної, нервової систем, органів травлення, для повернення працездатності за найкоротші терміни. До пакету входить курс із використанням унікальної місцевої мінеральної лікувальної води «Нафтуся», новітніми методами реабілітації, діагностикою для контролю за станом здоров’я саме після коронавірусу, дієтичним харчуванням. Усе – індивідуально, зважаючи на вік, тяжкість перебігу захворювання, супутні патології і під наглядом лікаря.

За словами заступниці керівника Трускавецького інформаційно-курортного центру Галини Клепач, постковідну оздоровчу програму, ініціювали як реакцію на зростання кількості відпочивальників, які приїжджають до міста з метою відновлення здоров’я безпосередньо після коронавірусу. Наразі до програми приєднується щораз більше оздоровчих закладів – зараз їх уже 12.

Нагадаємо, згідно із дослідженням, пацієнти, які перехворіли коронавірусною хворобою, повідомляють про 205 можливих симптомів. Багато людей, які страждають на long Covid-19 все ще не можуть повноцінно повернутися до роботи через шість місяців після інфікування. Найчастіше вони відчувають втому, неврологічні проблеми, головні болі, проблеми з пам'яттю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.