У Львівській філармонії виступить суперфіналіст «Голосу країни 10»

Улюблені пісні зазвучать в ексклюзивному звучанні.

19 квітня у Львівській філармонії відбудеться перший великий сольний концерт суперфіналіста «Голосу країни 10» АСАФАТОVа. Пісні «Море» та «Горизонт» зазвучать по-іншому.

«Привіт, Львів! З великим нетерпінням чекаємо зустрічі з вами! Перший великий сольний у Львові! Вперше зіграємо у повному складі нашого міні-оркестру! Всі улюблені пісні в ексклюзивному звучанні: «Море», «Горизонт» – яку в оригіналі виконуємо в дуеті з Валерієм Харчишиним (солістом гурту «Друга ріка»), «Туман», «Заведу Кота» та «Згораємо» складуть серце програми», – розповів суперфіналіст «Голосу країни 10».

Також, за словами артиста, він ексклюзивно представить сингли, які увійдуть до майбутнього альбому.

Як відомо, Сергій Асафатов виступав у команді Monatikа. Став номінантом музичної премії Yuna в категорії «Відкриття року».  У 2020 році вийшов його новий сингл «Море», який очолив музичні чарти та за кілька місяців набрав понад півмільйона переглядів на Ютубі.

Режисером кліпу став Віктор Скуратовський, відомий, в першу чергу, завдяки своїм численним відеороботам для Арсена Мірзояна, гуртів «Друга Ріка» та Machete. Над композицією працював один з найвідоміших продюсерів країни Віталій Телезин, на рахунку якого записи таких знаменитих виконавців, як «Океан Ельзи», «Ляпис Трубецкой», «Друга Ріка», Земфіра та ін.

Детальніше про концерт читайте за посиланням.

Партнерська публікація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.