UAnimals почали акцію на підтримку викинутих тварин (фото)

Українська зоозахисна організація UAnimals запустила кампанію #якщозтобоютак. У межах цієї акції розповідають про викинутих на вулицю тварин і пропонують уявити, що через ці причини можна було б викинути на вулицю людину.

Про це передає NZL media з посиланням на організацію.

Щороку в Україні кількість викинутих тварин шаленими темпами зростає. Більшість вуличних собак і котів колись були домашніми або ж народжені від домашніх тварин.  Тому важливо привернути увагу людей до цієї проблеми.

Серед причин, якими виправдовують себе ті, хто викидає тварин на вулицю, є такі: «він почав дивно пахнути», «вона намочила на диван», «він заважав у квартирі». А якщо уявити, що через ці причини викинули на вулицю дитину? Для покинутих котів і собак це — реальність. У межах цієї кампанії можна прочитати реальні історії тварин та почути відповіді на запитання від зоопсихологині й президентки всеукраїнської організації «ЗООСВІТ» Олени Гоєнко.

«Колір собаки не підійшов до дизайну нової квартири». Так звучить реальна причина, через яку молодий пес потрапив в один з українських притулків. <…> Тварина, що довіряє й безумовно любить, опиняється посеред траси чи прив’язаною до дерева в лісі (теж поширена історія), бо в людях подекуди немає Людей», — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

1 з 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.