Ватикан провакцинує понад тисячу безхатьків 

Ватикан проведе кампанію з вакцинації проти коронавірусу 1200 людей з-поміж найбідніших і маргіналізованих упродовж Страсного тижня перед Великоднем.
Про це повідомляє Vatican News, – йдеться на Укрінформ.

Для проведення кампанії з вакцинації будуть використані дози вакцини від виробника Pfizer/BioNTech, закуплені Святим Престолом, а також подаровані римською інфекційною лікарнею Lazzaro Spallanzani через Ватиканську Комісію COVID-19.

Щеплення проводитимуться у структурі, оснащеній у фоє залу Павла VI у Ватикані. Бідні отримають таку саму вакцину, яку отримали Папа та працівники Святого Престолу.

Кампанія проводитиметься силами медпрацівників і волонтерів, які працюють в амбулаторії «Мати Милосердя», розташованій поблизу площі Святого Петра, працівників ватиканського департаменту охорони здоров’я та гігієни та волонтерів з «Інституту Солідарної Медицини» та лікарні Lazzaro Spallanzani.

Зазначається, що при різних нагодах, зокрема, й у Різдвяному посланні, Папа Франциск закликав уряди, фармацевтичні кампанії та міжнародні організації до кооперації, а не конкуренції, щоби удоступнити для всіх можливість вакцинації, поставивши на першому місці потребуючих і найуразливіших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.