Коли у районах Львова з’являться садівники

Садівники будуть призначати догляд за озелененням, планувати висадку нових дерев, закупівлі, а також проводити інвентаризацію дерев.

Ще взимку управління екології та природних ресурсів ЛМР оголосило конкурс на нову посаду – садівника. Мали відібрати по одному для кожного району Львова.

Зараз, розповіла у коментарі Tvoemisto.tv, керівниця управління Олександра Сладкова, вже завершилися усі співбесіди, але відібраних кандидатів ще хочуть випробувати у справі.

«Ще хочемо пройтися з відібраними кандидатами парком, щоб почути їхню думку про те, що там можна зробити. Немає певності, що буде одразу шестеро садівників», – говорить вона.

Остаточні результати конкурсу мають оголосити 1 квітня.

За словами Олександри Сладкової, на конкурс подались 62-є кандидатів, з яких усі три конкурсних завдання виконали лише 19 людей. Із ними провели співбесіди і відібрали шістьох кандидатів. Якщо ж після практичного завдання когось із них не відберуть, то оголошуватимуть новий конкурс.

Нагадаємо, конкурс оголосили у січні. Садівники не будуть безпосередньо стригти кущі, натомість вони будуть призначати роботи з догляду за озелененням на вулицях і в парках свого району, плануватимуть висадку нових дерев і закупівлі, спілкуватимуться з мешканцями, а також проводитимуть інвентаризацію дерев і складатимуть протоколи за їх пошкодження.

Раніше Tvoemisto.tv започаткувало проєкт «Дерева Твого міста», де закликало львів'ян долучитися до підрахунку дерев у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.