Чи збірна України готуватиметься у Львові до чемпіонату світу?

Львівська обласна федерація гандболу на чолі з президентом Романом Федишиним звернулася до Президента Федерації гандболу України Андрія Мельника та членів президії ФГУ з пропозицією розглянути можливість включення до тренерського штабу збірної України тренера гандбольного клубу «Галичанка» — Тетяну Штефан та проведення підготовки до відбіркових ігор чемпіонату світу  у Львові.

Відкритий лист Львівської обласної федерації гандболу

Шановний Андрію Анатолійовичу та шановні члени Президії Федерації гандболу України!

Для гандбольної спільноти Львівщини є великим досягненням делегувати десятьох наших вихованок до національної збірної команди України.

Для вихованок Львівського фахового коледжу спорту, а далі — вихованок ГК «Галичанка», захищати гідність України на міжнародних змаганнях — це велика честь і відповідальність.

Збірна України пройшла кваліфікаційний відбір до Чемпіонату Світу–2021 з гандболу та отримала дуже важкого суперника на останньому етапі — збірну команду Швеції.

Для повного розкриття потенціалу гравчинь збірної України, у складі якої переважає більшість вихованок ГК “Галичанка”, пропонуємо розглянути можливість включити до тренерського штабу тренера ГК «Галичанка» — Тетяну Штефан та провести підготовку до вирішальних ігор у Львові.

Зі свого боку, гарантуємо створення усіх умов до якісної підготовки збірної України.

Переконаний, що це суттєво підніме шанси на досягнення нашої спільної мети — потрапити на Чемпіонат Світу–2021 з гандболу.

 З повагою, Президент ГО «Львівська обласна федерація гандболу» Роман Федишин

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.