Львівський органний зал запрошує на онлайн-проєкт «Фокус на Людкевича»

Львівський органний зал разом із Галицьким музичним товариством та Collegium Managment запрошують на унікальний онлайн-проєкт – «Фокус на Людкевича».

Чотири дні цілковитого занурення у творчість одного з найвідоміших українських композиторів: світові прем’єри фортепіанних концертів, фільми, а також теплі розмови про музику за келихом вина. Станьте частиною великого дійства, з 1 по 4 квітня, на сторінках Львівського органного залу у Facebook та YouTube-каналі Collegium Managment.

Постать Станіслава Людкевича вражає своєю неординарністю: композитор, дириґент, музикознавець, фольклорист, педагог, автор геніальних симфонічних полотен та неперевершених камерних творів, який прожив рівно 100 років! Про це та багато іншого у вас буде нагода почути 1 квітня о 19:00 провівши «Вечір за келихом вина і розмовами про музику у Zoom», а одразу після цього, о 20:00, відбудеться спільний перегляд фільму «У пошуках Людкевича» про роботу над віднайденими партитурами ранніх фортепіанних концертів композитора.

Творчість Станіслава Людкевича – це видатне явище не тільки української, а й європейської музики загалом. І яскравим прикладом цього є концерт для фортепіано з оркестром ре мінор, світова прем’єра якого відбулася в грудні минулого року у стінах Львівського Органного залу. 2 квітня о 19:00 цікава розмова Тараса Демка, Івана Остаповича, Марти Кузій та Андрія Макаревича про композитора та його віднайдені фортепіанні концерти, а о 20:00 – запис прем’єрного виконання від Марти Кузій та Ukrainian Festival Orchestra.

Одразу три події відбудуться 3 квітня:

  • о 19:00, «Солоспіви Людкевича» у виконанні Софії Соловій (сопрано) та Юлії Маківничук (фортепіано);
  • о 20:00, ексклюзивні записи спогадів відомих людей про постать митця;
  • а о 21:00, концерт для скрипки з оркестром ля мажор, неперевершений зразок пізньої романтики у виконанні Адріана Боднара та Ukrainian Festival Orchestra на чолі з Іваном Остаповичем.

4 квітня о 19:00, в останній день онлайн марафону, піаніст Андрій Макаревич виконає ще один віднайдений концерт для фортепіано з оркестром, написаний у полоні в Перовську (Казахстан) під час Першої Світової Війни. А завершиться проєкт традиційними подяками від організаторів о 20:00.

Сфокусуйте свою увагу на українській музиці, з 1 по 4 квітня, онлайн проєкт «Фокус на Людкевича». Більше інформації завжди доступно на комунікаційних каналах:

  • Офіційний сайт Львівського Органного Залу
  • Instagram
  • Facebook
  • Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.