Моторошна знахідка: в полі на Стрийщині діти знайшли людські рештки

В полі у селі Тужанівці Стрийського району діти у полі виявили людські рештки. За попередніми даними поліції, вони можуть належати жінці, яка зникла у вересні 2020 року. Про це пише видання «Вісник Розділля».

На моторошну знахідку 25 березня натрапили місцеві дітлахи, які хотіли назбирати березового соку. Людські рештки виявили в полі, що на краю села Тужанівці зі сторони села Підгірці. Діти розповіли про знахідку старшим мешканцям, а ті вже зателефонували до поліції.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

За словами заступник начальника слідчого відділення Стрийського районного управління Олега Бегеза, правоохоронці попередньо встановили, що загиблою є жінка. Наразі поліція перевіряє, чи справді людські рештки належать зниклій наприкінці вересня 2020 року жінці. Свекруха зниклої попередньо упізнала по одягу та взутті на тілі людських останків зниклу півроку тому невістку.

Правоохоронці вилучили виявлені рештки. Їх відправлять на молекулярно-генетичну експертизу, за висновками якої й підтвердять чи спростують версію про особу загиблої.

Нагадаємо, на місці будівництва першого приватного пологового будинку у Львові знайшли людські рештки.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.