На скільки заповнена ліжкова мережа СOVID-лікарень Львівщини

Станом на ранок ліжкова мережа медзакладів Львівщини заповнена практично на 71%.

Упродовж останніх тижнів показники для госпіталізації в області залишаються високими, – повідомив під час сьогоднішнього брифінгу директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Чемерис.

Читайте також: «У Львові ніхто ще з голоду не помер», – Садовий закликав дотримуватися нових обмежень

Щодня госпіталізовують понад 300 осіб з коронавірусом. Це число фіксується декілька днів поспіль.

Також він наголосив,  упродовж останнього тижня на Львівщині додатково ввели в мережу 480 ліжок.

«Станом на сьогодні близько 50 % додаткових ліжок підключили уже до кисню, напрацьовуємо механізм, щоб підключити решта.  Вкотре, враховуючи епідситуацію, кількість госпіталізацій та підтверджених випадків,  закликаємо мешканців, бути пильними.  Хочу наголосити, що зараз ми спостерігаємо велику кількість молодих пацієнтів віком 30 років, а також дітей, у яких діагностують коронавірус. Тому уникайте місць масових скупчень, зайвих зустрічей, будь-яких святкувань. Дотримуйтесь дистанції, пам’ятайте про обов’язковість носіння маски,  проводьте гігієну рук. Тільки дисципліна і наша відповідальність дозволить стабілізувати ситуацію», – зазначив очільник департаменту охорони здоров’я.

Читайте також: У львівській лікарні на місці архіву запрацювало нове СOVID-відділення (фото)

Нагадаємо, за попередню добу в області провели 2063 дослідження на коронавірус, з них – 961 позитивні. Із діагнозом COVID-19 госпіталізували 309 людей. Скеровано на самоізоляцію – 1222 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 1531-ї особи. Померлих – 18 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.