У дитячій лікарні на Орлика планують виділити 100 ліжкомісць для дітей з Covid-19

Наразі тривають всі підготовчі роботи.

Львівську міську дитячу клінічну лікарню, що на вулиці Пилипа Орлика планують зарезервувати, як об’єкт, де лікуватимуть хворих на коронавірус дітей. Про це під час брифінгу сьогодні, 29 березня, повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Читайте також: З 1 липня у дитячій лікарні на Орлика запрацює оновлене відділення невідкладної допомоги

За його словами, зараз дітей зі Львова та області, які хворі на Covid-19, лікують лише у дитячій лікарні ОХМАТДИТ, саме тому прийняли рішення щодо відкриття нового відділення на базі лікарні, що на вулиці Пилипа Орлика.

«У дитячій лікарні на вул. Орлика має бути 100 ліжкомісць. Зараз проходимо юридичну процедуру, уже надали всі необхідні документи в Міністерство охорони здоров’я, щоб лікарню зарезервувати і відкрити її як об’єкт, який надаватиме допомогу хворим на коронавірус», – каже Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у Львові напрацьовують рішення стосовно того, як буде працювати громадський транспорт, дитячі садки тощо. До кінця дня у міській раді планують розглянути ці питання, врахувавши рекомендації медиків, а завтра, 30 березня, винести їх на засідання комісії ТЕБ і НС. Рішення комісії про те, чи закриють дитячі садки та чи обмежать роботу громадського транспорту, будуть відомі близько обіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.