У Львові лікарі просять продовжити карантин і слідкувати за дотриманням обмежень

За останню добу до медичних закладів поступило 45 осіб з коронавірусом, виписано – 6.

У Львові, медики просять продовжити карантин, а також посилити контроль за дотриманням обмежень. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

Керівники медзакладів міста, де лікують найбільшу кількість хворих із Covid-19 звернулись до керівництва міста і області. Медики вимагають посилити контроль за карантинними обмеженнями і продовжити карантин до кінця квітня. Лікарі пояснюють, що значно збільшилась кількість пацієнтів, зокрема з важким перебігом коронавірусної хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади.

«За останню добу до медичних закладів поступило 45 осіб з коронавірусом, виписано – 6. Загалом у стаціонарах з пневмоніями перебуває 980 осіб: 899 з них має Covid-19, 71 – у реанімації, 29 людей підключено до апаратів ШВЛ», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у лікарнях міста облаштовано 1500 ліжок для лікування хворих на коронавірус. Львівська область за показниками та індикаторами захворюваності перейшла у червоний рівень епіднебезпеки. Через зростання на Львівщині кількості захворювань на Covid-19 в області ввели додаткові обмежувальні заходи. Детальніше читайте у новині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.