Від сьогодні Польща змінила правила в’їзду в країну

Громадяни, які в’їжджатимуть до Польщі з-поза Шенгенської зони, скеровуватимуться на обов’язковий карантин.

Від сьогодні, 30 березня, Республіка Польща запроваджує зміни до режиму в’їзду в країну. Про це повідомляє Посольство України у Польщі.

Зазначають, що особи, які в’їжджатимуть до Польщі з-поза Шенгенської зони, скеровуватимуться на обов’язковий карантин. При цьому наявність негативного результату тесту на Sars-CoV-2, зробленого у країні, з якої в’їжджає особа, не звільнятиме від ізоляції.

Додають, що звільнення від карантину можливе у разі отримання негативного результату тесту на Sars-CoV-2, виконаного на території Польщі, це може бути ПЛР-тест, або ж тест на антиген.

Натомість особи, які в’їжджатимуть до Польщі з Шенгенської зони, зобов’язані мати негативний результат тесту на Sars-CoV-2, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону. У разі відсутності негативного результату тесту на Sars-CoV-2, особи скеровуватимуться на карантин.

Нагадаємо, від усіх іноземців, які хочуть в’їхати на територію України, вимагатимуть ПЛР-тест на коронавірус, зробленого не пізніше, ніж за 72 години. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.