Двоє спортсменів Львівщини вибороли ліцензії на зимові паралімпійські ігри

На зимові паралімпійські ігри отримують право потрапити 17 найкращих спортсменів світового рейтингу лижників та біатлоністів з інвалідністю.

Представники Львівського регіонального центру «Інваспорт» Василь Кравчук та Павло Баль завершили зимовий змагальний сезон 2021 у першій десятці світового рейтингу лижників та біатлоністів з інвалідністю. Такий результат дозволяє спортсменам потрапити на зимові паралімпійські ігри в Китаї, що відбудуться у 2022 році. Про це повідомляє управління молоді і спорту Львівської ОДА.

До рейтингу сумувались результати двох етапів кубків світу з лижних перегонів та біатлону.

«На зимові паралімпійські ігри отримують право потрапити 17 найкращих спортсменів з цього рейтингу. Наші хлопці завершують сезон у першій десятці, що передбачає однозначне потрапляння на Паралімпіаду», – пояснює керівник центру Володимир Любіжанін.

24-річний Василь Кравчук зі Сколівщини опинився на 3 позиції рейтингу. Біатлоном та лижними перегонами Василь займається вже не один рік. В «Інваспорт» прийшов після важкої аварії. Василя тренує Володимир Любіжанін.

Павло Баль з Мостищини завершив сезон на 7 позиції світового рейтингу. До львівського «Інваспорту» прийшов після високої ампутації кінцівок. Тут він обрав лижні перегони та біатлон. Тренується під керівництвом Богдана Добрянського.

Додамо, на зимових паралімпійських іграх у Китаї розіграють 80 комплектів нагород у 5 видах спорту. Тут очікують понад 3 тисячі спортсменів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.