Лікарня швидкої допомоги Львова придбала сучасний реанімобіль за 2 млн (фото)

Відтепер у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги є реанімаційна машина для транспортування хворих у критичних станах. У ній є все необхідне для підтримки стану пацієнта під час перевезення й надання невідкладної допомоги.

Реанімобіль обладнаний  апаратом штучної вентиляції легень, монітором пацієнта, дефібрилятором із функцією трансторакальної кардіостимуляції. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Водночас є можливість провести екстракорпоральну підтримку життєдіяльності — тобто тимчасово замістити функції серця (підтримка кровообігу) у хворих з важкою серцевою недостатністю. Також у ньому є інфузомати — спеціальні системи для введення ліків.

«Медичне перевезення пацієнтів у критичних станах вимагає особливих заходів. Транспортувати таких хворих потрібно у спеціально обладнаному транспорті – реанімаційній машині. Реанімобіль, який ми придбали, обладнаний усім необхідним, щоб підтримувати стан пацієнта протягом усього шляху і надавати невідкладну допомогу, контролювати й стабілізувати його стан, проводити необхідні маніпуляції. Пацієнт буде під постійним наглядом лікаря», — зауважив керівник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Спеціальний автомобіль купили за результатами відкритих торгів. Його вартість — 2,2 млн грн.

Аби викликати реанімобіль, потрібно звертатися в реєстратуру лікарні швидкої допомоги Львова за телефоном: 252 70 11

 

 

 

2 коментарі

  1. Vlado Vlado :

    Яка сума відмиву садовому і вові зубу?

  2. Vlado Vlado :

    будете робити розшук- у вас там такий Степан Бачо -він в Інтерполі висить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.