Організм жінки сам прикрив виразку печінкою, і це врятувало їй життя, – лікар

Лікарі львівської лікарні швидкої допомоги невідкладно провели операцію із порятунку 37-річної Олени. Майже місяць вона проходила з перфораційною виразкою шлунку і навіть про це не підозрювала. Організм молодої жінки сам «прикрив» виразку печінкою, і це, фактично, врятувало їй життя.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Жінка зверталась за допомогою у приватні медичні заклади, але їй поставили неправильний діагноз щодо неврологічної симптоматики, хоча проблема була гостра і пов’язана з хірургічними ускладненнями виразкової хвороби шлунку», — розповідає Герич Гнат, завідувач першого хірургічного відділення львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Потрапивши до спеціалістів лікарні швидкої допомоги, було встановлено діагноз — прорив перфораційної виразки шлунку. При таких важких станах, на жаль, виживають одиниці. Тому пацієнтку терміново госпіталізували та почали готувати до операції.

«Унікальний випадок, найцікавішим в цій історії є те, що при проривній виразці шлунку є лічені години для того, щоб врятувати пацієнта і зробити невідкладну операцію, однак організм сам „прикрив“ виразку печінкою, що й, власне, врятувало життя пацієнтки», — пояснює лікар.

Технічно вкрай складно встановити межі кожного органу та роз’єднати їх без будь-яких пошкоджень. Однак команда медиків Центру хірургії взялась за операцію. Провели розділення усіх органів, усунули інфекцію та ушили отвір в шлунку.

Зараз пацієнтка почуває себе добре та вже поїхала додому.

Операція на міжхребцеву килу: львів’янка намагається виправити помилку хірургів

Не довезли до операційної: скальпель замінили на жало

Бджоловжалювання зменшило міжхребцеву килу у львів’янина у 8 разів

У Львові бджоли врятували чоловікові ногу від ампутації, тепер лікують його доньку від ревмокардиту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *