Жертва мовчала два роки: в Одесі затримали 49-річного педофіла (відео)

В Одесі правоохоронці заарештували підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки. Ним виявився 49-річний мешканець Одеси, який ще у 2019 році створив сторінку у соціальній мережі, де прикидався молодим хлопцем. Повідомили у поліції області.

Після цього між ним і потерпілою дівчинкою зав’язалась інтернет-дружба, у ході якої він отримав від неї фото інтимного характеру. Зловмисник почав телефонувати своїй “жертві”, представляючись представником спеціального органу, який контролює розповсюдження в інтернеті порнографії, та погрожував, що надішле це фото її батькам та знайомим.

За те, щоб фото ніхто не отримав, злочинець вимагав з ним зустрітися. Боячись осуду, дівчинка дозволила йому прийти до себе додому, поки мати була на роботі. Там він її зґвалтував, а потім погрожував та продовжував своє розбещення впродовж двох років.

Лише через два роки потерпіла розповіла про це мамі, а та одразу звернулася до правоохоронних органів.

Під час обшуку за місцем проживання затриманого, поліція вилучила мобільний телефон та ноутбук, де знайшли листування з іншими дівчатами, а також порнографічні фото і відео з участю затриманого і неповнолітніх.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.