Львівські лікарі прооперували 11-річну дитину з рецидивом пухлини мозку (фото)

У дитячій лікарні на Орлика успішно прооперували 11-річну дівчинку, яка мала рецидив пухлини головного мозку. У Даринки через 4 роки після вже прооперованої пухлини діагностували її продовжений ріст у вигляді гравітаційного метастазу. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зі слів лікаря-нейрохірурга Тарас Микитина, 2017 року у Даринки було вперше діагностовано пухлину головного мозку в ділянці задньої черепної ями.

“Дитина була прооперована і пухлина забрана в повному об’ємі. Цей тип пухлин відноситься до злоякісних та потребує продовження лікування під наглядом онколога. Тому для наступного етапу лікування її направили до онкологів”, — розповів лікар.

До дитячої лікарні на Орлика батьки Даринки звернулися у серпні 2020 року, адже на черговому МРТ побачили новоутворення в лівій скроневій частці. Хоча у прооперованій ділянці голови все було в нормі.

«Утвір збільшився в розмірах, але клінічно дитина почувала себе добре, і в неї не було жодних неврологічних симптомів. А в лютому ми побачили прогрес росту утвору в скроневій частині. Тому в березні дитину  повторно прооперували”, — додав Тарас Микитин.

Операція тривала близько 5 годин. Зараз дитина почуває себе добре, без жодних неврологічних симптомів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.