На оглядовому майданчику Високого замку відновлять доріжки та поручні

Роботи планують розпочати наступного року.

У Львові з бюджету розвитку виділили 350 тисяч гривень на реставрацію кіпця та оглядового майданчика у парку «Високий замок». Проєктно-кошторисну документацію хочуть виготовити ще в цьому році, а роботи розпочати вже наступного. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

«Кіпець нам дуже подобається, його добре заклали понад сто років тому. Але оскільки це – штучна споруда, то він трішки «розлазиться»: є тріщини і погано сходить вода», – каже вона.

Тож, за словами Олександри Сладкової, кіпець треба стабілізувати, хоча катастрофічних руйнувань немає. Окрім цього, благоустрій верхнього оглядового майданчика потребує оновлення.

«Оглядовий майданчик теж вже застарілий. Сюди люблять ходити і львів’яни, і туристи. Кіпець заслуговує кращого, ніж зараз є. Сходи намагалися роботи гранітними десять років тому, але вони все одно розходяться. Є тріщини в доріжках, тому йдеться про укріплення, покращення стану доріжок, поручнів», – додає вона.

Нагадаємо, що упродовж 2021 року у Львові планують проводити роботи у 18 парках. На це у проєкті бюджету розвитку передбачили понад 60 млн грн. 

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.