У Львові хакер на замовлення іноземців зламував паролі до чужих соціальних мереж

Зловмисник вносив зміни до програмних кодів платних програм і робив доступ до них безкоштовним. У результаті правовласникам було нанесено майже 1,5 мільйона гривень збитків. Повідомили у Нацполіції Львівщини.

Хакер на замовлення здійснював злам платних програм для технічних спеціалістів. 27-річний чоловік вносив зміни до програмного коду, щоб обійти ліцензію та зробити програми безплатними. Свої послуги рекламував на профільних форумах.

Злам однієї програми коштував близько 3 000 гривень. Замовниками були переважно іноземні громадяни. У результаті таких дій правовласники зазнали майже 1,5 мільйона гривень збитків.

Крім цього, чоловік зламував платні програми, що підбирають паролі до соціальних мереж. Ці програми він продавав за нижчою ціною. В оселі фігуранта працівники поліції провели обшуки та вилучили комп’ютерну техніку, що використовувалася у протиправній діяльності.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження — Несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку ККУ. Чоловіку загрожує до 6 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.