Зеленський звільнив голову райадміністрації на Львівщині

Президент Володимир Зеленський звільнив із посади голову Радехівської райдержадміністрації Степана Рудницького. Відповідне розпорядження він підписав у вівторок, 30 березня, пише “Zaxid.net”.

Зазначається, що Степана Рудницького звільнили згідно з поданою ним заявою. Він працював головою Радехівської РДА з грудня 2019 року. Адміністрацію розформували в межах адміністративної реформи.

Рудницький родом із Дрогобиччини. Працював у Львівській облдержадміністрації. Був першим заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації (з 2013 по 2015 роки).

Згідно з адмінреформою, з 1 січня на Львівщині розформували двадцять РДА. Натомість райони укрупнили до семи. Радехівський район став частиною новоствореного Червоноградського. Президент уже призначив голів укрупнених Стрийської, Самбірської та Золочівської райдержадміністрацій, а також новоствореної Львівської РДА.

Наразі очікується рішення про призначення очільників ще двох районів — Яворівського і Червоноградського. Таким чином, у межах адмінреформи робочі місця втратить майже половина районних чиновників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.