Кабмін заборонив паркуватися на тротуарах та розширив можливості оплати за стоянку

У представників сільських, селищних та міських рад буде можливість отримувати повноваження інспекторів з паркування.

Уряд України заборонив парковку та облаштування паркомісць на тротуарах, а також дозволив сплачувати за паркування у платіжних терміналах або банківських автоматах.

Як йдеться в порівняльній таблиці до рішення Кабміну, місцевим органам самоврядування надано більше автономії у цьому питанні. Вони зможуть «на місцях» встановлювати додаткові вимоги до обладнання майданчиків для паркування.

Зокрема, місцева влада зможе визначати способи і порядок оплати вартості послуг при впровадженні автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування.

Можливість сплачувати за паркування у платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування додаються до звичної оплати смартфоном.

Крім того у представників сільських, селищних та міських рад буде можливість отримувати повноваження інспекторів з паркування.

Таким чином в уряді хочуть покращити якість надання послуг з паркування, якомога ефективніше використовувати майданчики для паркування за рахунок нових способів оплати, а також збільшити надходження коштів до місцевих бюджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.