На Київщині коронавірус забрав життя батьків одинадцяти дітей (фото)

Володимир Родіков (44 роки) помер 20 березня, а через дев’ять днів померла його дружина Діана (45 років). Подружжя було батьками-вихователями у дитячому будинку сімейного типу в селі Липовий Скиток, під Києвом. Вони виховували трьох своїх і вісьмох всиновлених дітей.

 У 2014 році багатодітна родина втекла від війни з Донбасу. Під Києвом довелося все почати спочатку. Про це повідомили у “BBC”.

До лікарні з діагнозом Covid-19 Діана і Володимир потрапили на початку березня. Після цього на обстеження забрали й дітей. У 8 дітей з 11 виявили коронавірус. На відміну від батьків, хвороба у дітей протікала майже безсимптомно, у декого підвищилась температура.

У батьків же були ускладнення. Їх перевели до реанімації. Понад три тижні медики боролися за їхнє життя.

Зараз діти живуть у центрі реабілітації, з ними працюють психологи. Вони у дуже важкому стані, розповідають місцеві депутати, які опікуються долею родини.

Зараз вирішується подальша доля дитячого будинку. За словами Горбачової, дім, у якому жила родина, є власністю Калинівські селищної ради, його сім’ї здавали в оренду.

Соціальні працівники, місцеві депутати шукають дітям нових опікунів. Старші діти родини Олександра та Богдан — вже повнолітні. Місцеві депутати розповідають, що, можливо, 20-літня Олександра візьме на виховання своїх 11 молодших братів і сестер.

 

Tags: #коронавірус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.