У львівському парку пенсіонери викопують для себе крокуси (фото)

У Стрийському парку львів’яни взялись викопувати крокуси для того, щоб посадити їх у себе на городі. Про таке у спільноті “Варта1” повідомила очевидиця інциденту Христина Трач.

За її словами, це трапилось сьогодні, 1 квітня. Під час прогулянки парком, жінка побачила декількох літніх жінок, які пораються у землі.

“Стала свідком неприємної ситуації. Старше покоління викопує цибулини крокусів з метою “посадити в себе на дачі”. Люди, та одумайтесь. Якщо кожен прийде з пакетом за цибульками, то з цієї краси нічого не залишиться”, — мовиться у дописі.

До слова, ці рослини підлягають охороні згідно з Положенням про Червону книгу України. Їх не можна зривати, викопувати чи в інший спосіб використовувати частини цих рослин. Продавати дикоростучі рослини також забороняється.

Знищення видів рослин, які занесені до Червоної книги України, тягне за собою накладання штрафу з конфіскацією незаконно добутого. Крім того, за кожну знищену червонокнижну раноцвітну рослину розмір компенсації за шкоду становить одну мінімальну заробітну плату.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.