Анестезіолог з львівської дитячої лікарні рятуватиме людей завдяки гелікоптеру (фото)

Анестезіолог-реаніматолог Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “Охматдит” Ярема Безніско став єдиним лікарем не з системи екстреної медицини, якого взяли в команду першої аеромедичної бригади Львівщини. Про це повідомили на сторінці лікарні, у “Facebook”.

“Наш анестезіолог-реаніматолог Ярема Безніско увійшов до команди, яка рятуватиме людей на першому гелікоптері. Він — єдиний лікар не з системи екстреної медицини, якого взяли у команду. Та ми не відпускаємо нашого Ярему за жодних обставин, він буде поєднувати зміни в “Охматдиті” зі змінами в аеромедичній бригаді”, — йдеться у повідомленні.

У підрозділі аеромедичної бригади — 12 лікарів з різних областей. Їх обрали з 85 претендентів. Вони уже пройшли спеціальні курси і готові піднятися в небо.

“Я побачив набір в команду, відправив резюме і якимось дивом туди потрапив. Я там єдиний зовнішній працівник, всі решта – працівники центру медицини катастроф і я єдиний анестезіолог. Була, комісія, яка переглядала резюме і відбирала людей, яким чудом відібрали мене з усіх — без поняття. Мене цей напрямок завжди цікавив. Свого часу я багато їздив на навчання із сан авіації”, — каже лікар.

Аеромедична бригада уже пройшла курси ALS (розширені реанімаційні заходи у дорослих), інструктаж з поведінки на борту, ще є деякі нюанси, але загалом команда готова до польотів.
“Реанімація у небі — це трохи обмежені можливості. На борту гелікоптера виконати більшість маніпуляцій, які виконуються на землі, у рази важче, а іноді просто неможливо. Але іноді вертоліт — то єдиний вихід для пацієнта з віддалених регіонів вижити”, — каже Ярема Безніско.

Ще невідомо, коли йому на першу зміну, але настрій уже бадьорий.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.