МОЗ назвало області-лідери по госпіталізаціям з COVID-19

У 21 області України та у Києві перевищено показник госпіталізацій хворих через COVID-19. “Червоних” зон за поширенням коронавірусу досі 11, як і напередодні. Про це свідчать дані МОЗ України, пише УНН.

Показник рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення не перевищено лише у Кіровоградській, Луганській та Херсонській областях.

У решті 22 регіонах цей рівень перевищено. У 16 з них за добу ситуація погіршилася — у Києві, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській областях.

Найвищий показник COVID-госпіталізацій у Хмельницькій (128,1, більше, ніж напередодні), Житомирській (115,5, менше, ніж напередодні) областях та у Києві (114,4, більше, ніж напередодні).

Поділ на зони за рівнем епідемічної небезпеки щодо поширення COVID-19 станом на 3 квітня, зважаючи на показники, виглядає так:

  • “жовта” — один регіон: Херсонська область.
  • “помаранчева” — 13 регіонів: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівенська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.
  • “червона” — 11 регіонів: місто Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

Додамо, перевищення показника рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, за визначенням уряду, свідчить про погіршення епідситуації у регіоні і є одним із критеріїв для встановлення “помаранчевого” або “червоного” рівня епіднебезпеки щодо поширення COVID-19 у регіоні.

За добу поділ на зони не змінився.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.