Річну ціну на газ для населення визначатимуть до 25 квітня, – НКРЕКП

Базова річна пропозиція буде діяти з 1 травня до 30 квітня наступного року.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 7 квітня планує кінцево ухвалити постанову про річну ціну на газ для населення. Усі постачальники газу будуть зобов’язані з 1 травня 2021 року встановити базову ціну на рік.

Про це повідомляє сайт НКРЕКП, пише Dailylviv.

Згідно з документом, усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, та опублікувати її на своїх веб-сайтах.

Базова річна пропозиція буде діяти з 1 травня до 30 квітня наступного року. Постачальник не має права протягом періоду збільшувати ціну природного газу.

Крім базової річної пропозиції, постачальник має право пропонувати інші комерційні пропозиції, умови яких можуть відрізнятися від ціни та обов’язкових умов базової річної пропозиції.

Якщо побутовий споживач бажає змінити умови шляхом обрання іншої комерційної пропозиції постачальника, він повинен подати нову заяву-приєднання.

У разі зміни споживачем базової річної пропозиції постачальника на іншу комерційну пропозицію цього постачальника або зміни постачальника протягом строку дії однієї базової річної пропозиції (з 1 травня по 30 квітня), такий постачальник має право відмовити повторно постачати споживачу природний газ в рамках базової річної пропозиції у поточному році (з 1 травня по 30 квітня).

Строк дії базової річної пропозиції не залежатиме від початку постачання природного газу побутовому споживачу і триває до 30 квітня.

Скільки клієнтів не сплачують вчасно за природний газ

У 19 компаній забрали в Україні права на газ і нафту та повідомили про це США, ЄС

АМКУ порадив WOG, OKKO, SOCAR та іншим АЗС не завищувати ціни на пальне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.