Митниця – територія тероризму проти України: економічного

Голова СБУ Іван Баканов назвав контрабанду «економічним тероризмом проти України», оскільки, за розрахунками експертів, збитки через контрабанду сягають 300 мільярдів гривень, що недоотримав державний бюджет. З них понад 100 мільярдів – внаслідок неефективної роботи митниці.

«Упродовж 2020-го та двох місяців 2021-го року за матеріалами СБУ вилучено предметів контрабанди та порушень митних правил на 534 млн гривень», – заявив голова СБУ Іван Баканов. Він зазначив, що також за матеріалами СБУ було накладено понад 138 млн штрафів, а порушникам донарахували більш ніж 2,7 млрд гривень митних платежів.

Про це повідомило Радіо Свобода, пише Dailylviv.

За його словами, загалом було знешкоджено 3 організовані злочинні угруповання, що займались саме контрабандною діяльністю, розпочато 87 кримінальних проваджень, а 52 особи засуджено.

«Окремий напрям роботи – протидія корупції саме на митному кордоні. Тут протягом 2020-2021 років СБУ відкрила 82 досудових розслідування. 109 посадовим особам повідомлено про підозру, 20 – уже засуджено», – заявили в СБУ.

За словами Баканова, від роботи відсторонили десятку посадовців митних органів.

За матеріалами Служби безпеки України буде вжита низка заходів щодо припинення діяльності контрабандних угруповань, до яких входять як юридичні, так і фізичні особи, повідомила СБУ.

Навіть карантин не зашкодив митникам перевиконати план офіційних надходжень

На українсько-польському кордоні вже чекали на три мікроавтобуси з сигаретами

На митниці у Краківці забрали новий одяг і парфуми, про які забув буковинець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.