“Не люди, а свині”: в “Інтерсіті” сполученням “Київ–Львів” залишили купи сміття в вагоні (фото)

У швидкісному потязі “Інтерсіті” сполученням “Київ–Львів” пасажири відзначилися нечистоплотністю, залишивши після себе калюжі кави, вилиті на крісла, обгортки, стаканчики, недоїдки та пакети зі сміттям як на кріслах, так і на підлозі.

Фотофакт “свинарника” опублікували у “Telegram”-каналі “dpt.kiev.ua”.

Як відреагував провідник на подібну ситуацію не відомо, і чому гори сміття ніхто не прибрав також про це немає жодного слова. Не уточнюється час, коли стався випадок.

У мережі бурхливо відреагували на такий інцидент у недешевому поїзді. У коментарях до публікації нечистоплотних пасажирів називають “бидлом”, і зауважують, що з’ясувати їх особистість не проблема, адже всі місця продаються на конкретне прізвище: “Знайти та покарати!”, “У житті всяке буває. Кожен може так… повеселиться, перебрати, “перестаратися”, і, чого приховувати, іноді хоче. Просто за таке стюардам і прибиральникам й іншому персоналу потрібно залишити щедрі чайові. Ну і, безумовно, не турбувати попутників. А підхід “заплатив за квиток і роблю, що хочу”, — це бидланство, свинство та інші епітети, зазначені в коментарях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.