Ще 30 будинків. Де у Львові зведуть нове житло

Поблизу Лисиничів, ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» зведе 29 двоповерхових котеджів.

У Львові на вулиці Тракт Глинянський збудують котеджне містечко. Там планують звести близько 30 двоповерхових будиночків. Учора, 2 квітня на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради погодили видачу містобудівних умов і обмежень компанії ТзОВ «Провесінь-Агроінвест».

Поблизу Лисиничів, ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» зведе 29 двоповерхових котеджів. Містобудівні умови та обмеження компанія отримала на садибну забудову на вул. Тракт Глинянський, 152.

Територія наледить до зона Ж-1 – зона садибної забудови відповідно до плану зонування територій  Личаківського району. Активно розбудовувати її розпочали ще у 2019 році.

Під час засідання забудовник запевнив, що як тільки-но у міськраді затвердять детальний план територій, він одразу розпочне зводити школу, садок, також на території містечка буде стадіон, та інші об’єкти інфраструктури.  

Також для потреб котеджного містечка збудують трансформаторну підстанцію.

Також міський голова зауважив, що забудовник не сплатив у повному обсязі інвестиційний внесок. Забудовник ж запевнив, що оплатив інвестиційний внесок за першу чергу будівництва, за другу заплатить після завершення робіт.

Додамо, що за інформацією із системи YouControl засновником будівельної фірми ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» є Тарас Квасниця (40%), ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто» (50%) та Пайовий венчурний недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «Скриня» ТзОВ «Компанія управління активами «Приват Капітал» (10%). Кінцевими  бененефіціарними  власниками фірми ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» вказані троє – Ільчишин Андрій, Добощак Ірина і Квасниця Тарас. 

Візуалізацію надала ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.