У Сумах заборонили відвідувати парки та спортивні майданчики

Через зростання кількості інфікованих коронавірусом у Сумах вирішили запровадити більш жорсткий карантин: заборонили відвідувати парки, спортивні майданчики та прибережні смуги у компанії більше трьох осіб. Про це повідомили в Сумській міськраді.

Виконавчий комітет на позачерговому засіданні ухвалив рішення про додаткові невідкладні обмежувальні заходи. Мер міста Олександр Лисенко розповів, що ситуація з інфікуванням сумчан коронавірусом ускладнюється. Зокрема, щоденний приріст хворих перевищує показники, що раніше фіксувались впродовж тижня. Тому у місті вирішили запровадити більш жорсткі заходи.

“Останніми днями ситуація, в якій опинилась громада, це червоний рівень по захворюваності на коронавірус, на жаль, не покращується. Тих заходів, що були вжиті раніше, за такої ситуації недостатньо, тому, пропонуємо запровадити додаткові, щоб зупинити розповсюдження інфекції і не дати захворіти більшій кількості людей”, — сказав Лисенко.

Встановлені виконкомом додаткові обмеження діятимуть від 3 до 11 квітня. А якщо ситуація не покращиться, строк дії можуть подовжити.

Так, у Сумах відсьогодні заборонили відвідувати місця відпочинку (парки, спортивні майданчики, прибережні смуги) понад три особи.

Не дозволяється вихід із помешкань та перебування на територіях загального користування без вдягнених респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема виготовлених самостійно.

Забороняється відвідування всіх закладів освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти і позашкільної освіти спортивного профілю, вихованці яких є учасниками спортивних заходів, внесених до Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів України.

Державні установи, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, у відповідності до рішення виконавчого комітету, повинні здійснювати прийом громадян в онлайн-режимі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.