«ВелоБескиди». Цього року на Львівщині облаштують нові пішохідні і веломаршрути

Також облаштують оглядову вежу, висотою 15,6 м на горі Цюхів Верх

На Львівщині цього року збудують 4 велосипедних та 5 пішохідно-трекінгових маршрутів, а також дві спортивні велотраси. Також облаштують оглядову вежу, висотою 15,6 м на горі Цюхів Верх. Цього тижня погодили технічну документацію на проект «ВелоБескиди», що охоплює три громади – Трускавецьку, Бориславську й Східницьку. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Велотраси й пішохідні шляхи облаштують на наявних стежках і шляхах в улоговинах і горами, аби звести до мінімуму втручання у рельєф території.

«До Трускавця можна буде приїжджати не тільки у санаторій на оздоровлення, по цілющу воду, до «Буковиці» – не лише на лижі, але й для того, щоб поїздити на велосипеді, пройтися за цікавим теренкур-маршрутом, а по дорозі ще й зайнятися різноманітними фізичними вправами на спеціально обладнаних майданчиках. А ще – з вершини Цюхів Верх (931 м) помилуватися краєвидами: там передбачене будівництво металевої оглядової вежі», – каже голова Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький.

Він додає, що на старті й фініші маршруту можна буде фіксувати свій час та позмагатися у тому, за скільки пробіжиш чи проїдеш всю дистанцію.

Проєкт «ВелоБескиди» переміг у конкурсі на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Його мають реалізувати до грудня 2021 року. Загальна вартість проєкту – 11,8 млн грн. З цієї суми 9,44 млн грн передбачає фінансування з державного бюджету, а 2,36 млн – співфінансування з місцевих бюджетів громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.