За добу на Львівщині зафіксовано 46 пожеж сухої трави

Вчора, 3 квітня, через необережне поводження з вогнем на відкритих територіях, було зафіксовано 46 пожеж сухої трави. Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.

Вогонь знищив понад 4 га.

Вогнеборці боролись із пожежами сухої трави та чагарнику у таких районах: Львівському, Стрийському, Яворівському, Золочівському, Червоноградському Дрогобицькому та в м. Львові.

Рятувальники Львівщини вкотре наголошують, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності заборонено.

“Внаслідок пожеж, вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів. Руйнується гумус, гинуть ґрунтоутворювальні організми та бактерії, які відіграють важливу роль у мікробіологічних процесах і допомагають рослинам засвоювати корисні речовини. Вогонь поглинає все на своєму шляху. Гинуть рослини, комахи, молодняк звірів та птахів. Наголошуємо, що відповідно до законодавства України, за спалювання сухостою передбачена відповідальність як АДМІНІСТРАТИВНА, так і КРИМІНАЛЬНА”, — йдеться у повідомленні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.