Через погіршення ситуації з Covid-19 можуть обмежити роботу залізниці та авіасполучення зі Львовом

Станом на сьогодні госпіталізованими є 1 112 людей в міських медичних закладах.

Якщо у Львові погіршуватиметься ситуація з коронавірусом і кількість хворих не йтиме на спад, то можуть обмежити роботу авіа- та залізничного сполучення. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM».

Наразі ж поширенням вірусу у місті незмінна, тому про послаблення карантину поки не йдеться.

«У Львові карантин ввели до 12 квітня, але, якщо дивитись об'єктивно, статистика не найкраща. Тому іншого варіанту, як бути в локдауні, немає. Важливо, щоб люди розуміли складність ситуації. Багато людей нехтують карантинними обмеженнями. Щодо карантину, то поки все без змін, але якщо піде погіршення, то можуть закрити все: і авіа, і залізничне сполучення зі Львовом», – каже він.

Станом на сьогодні госпіталізованими є 1 112 людей в міських медичних закладах. Люди, додає він, продовжують поступати кожного дня. Приміром, за вчора, 4 квітня, незважаючи на те, що це була неділя, поступило 46 нових важкохворих пацієнтів. По області – понад соня.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я України напрацьовує програму реабілітації пацієнтів, які перенесли коронавірус в амбулаторних і стаціонарних умовах. На неї мають передбачити державне фінансування через через «Національну службу здоров'я».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *