Кохавинська фабрика на Львівщині збудує новий цех за 28 млн євро

Тут планують створити ще 230 нових робочих місць.

Кохавинська паперова фабрика, що у селі Гніздичів Жидачівського району, хоче запустити екологічне виробництво з целюлозної сировини. Для цього вона побудує нові цехи та складські приміщення, повідомили у Львівській ОДА.

Читайте також: Київська фірма хоче збудувати на Львівщині завод енергетичних напоїв

За словами керівника фабрики Михайла Титикала, вони планують вкласти кредитні кошти і інвестувати у будівництво 28 млн євро. Обладнання паперового цеху коштуватиме 13,8 млн євро, а обладнання з переробки паперу у санітарно-гігієнічні вироби – 4,5 млн євро. Інші кошти підуть на саме будівництво.

У новому цеху будуть виробляти папір та інші вироби із целюлози. Потужність нової фабрики становитиме 25 тисяч тонн продукції у рік.

До кінця року тут хочуть завершити загальні будівельні роботи, а обладнання очікують у грудні-січні. Запустити новий цех планують у червні наступного року.

Кохавинська паперова фабрика є виробником паперових рушників, туалетного паперу, серветок. У ЛОДА кажуть, що підприємство експортує свою продукцію закордон – у Чехію, Румунію, Білорусь, Угорщину. 

«Це підприємство є на інвестиційному супроводі у департаменті економічної політики ЛОДА, ми сприяємо інвесторам в отриманні дозвільних документів для введення нових об’єктів в експлуатацію. Підприємство є сумлінним платником податків, за минулий рік до бюджетів різних рівнів воно сплатило майже 65 мільйонів гривень», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

На Кохавинській фабриці працюють 330 людей. Середня заробітна плата – 14 тисяч гривень. Після запуску нових потужностей на підприємстві створять ще 230 нових робочих місць.

За даними платформи Youcontrol, АТ «Кохавинська паперова фабрика» зареєстроване 1995 року у Гніздичеві. Власниками фабрики є Михайло Титикало, його дружина Тамара Титикало та донька Лариса.

Фото ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.