Психіатричну лікарню «Заклад» хочуть приєднати до обласної психлікарні

Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату, запевнили у Львівській обласній раді.

Львівську обласну психіатричну лікарню «Заклад» пропонують реорганізувати, приєднавши до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Таке рішення ухвалила постійна комісія з питань комунального майна обласної ради та комісія з питань охорони здоров’я та материнства.

Депутати кажуть, що реорганізація не вплине на подальше функціонування «Закладу», медустанова залишиться і хворих лікуватимуть далі. Оптимізація штату лікарні, кажуть в обласній раді, торкнеться адміністративно-управлінського апарату.

Відповідний проєкт рішення розглянуть на сесії обласної ради.

Читайте також: Після голодування медсестер на Львівщині відновили роботу лікарні, яка простоювала майже рік

Нагадаємо, що у червні 2020 року керівником Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» призначили Юрія Шипова. У серпні працівники лікарні перекрили трасу Київ-Чоп у с. Луб'яна Миколаївського району у знак протесту через недофінансування з боку НСЗУ. Вони наголошували, що заборгованість виникла не з вини адміністрації психіатричної лікарні «Заклад», а через прорахунки медичної реформи у потребах психіатричної галузі.

Наприкінці минулого року медичним працівникам «Закладу» виділили 1 млн грн на виплату заборгованості із заробітної плати з резервного фонду обласного бюджету.

Довідка

«Заклад» – це скорочення від колишньої соціальної установи, заснованої у 1843 році графом Скарбеком «Доброчинний заклад для сиріт і убогих». Цей палац зведений у англійському неоренесансному стилі за мотивами австрійської резиденції Скарбека в містечку Нуссдорф. Палац має три поверхи та п’ятиповерхові башти по кутах, навколо знаходяться оранжерея, ландшафтний парк з озером і альтанками.   

1 Відповідь

  1. Хочуть загарбати палац графа Скарбека – це головна мета цієї “реформи”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.