Стали відомі деталі падіння чоловіка під потяг на Рівненщині

Вчора, 3 квітня, близько 18:40 год, поліцейські поверталися з виклику і, почекавши перед шлагбаумом поки проїде потяг, переїхали залізничний переїзд. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

До них підбігла перелякана жінка й повідомила, що чоловік потрапив під потяг і травмувався.

Старший лейтенант поліції Роман Демченко та сержант поліції Дмитро Сощук, кинулись до потерпілого.

«Не щодня, звісно, стикаємось із такою жахливою ситуацією, але часу на роздуми не було», — ділиться враженнями інспектор СРПП Роман Демченко.

Поліцейські одразу наклали джгути на обидві ноги, аби спинити кровотечу. Опісля один з правоохоронців побіг на станцію «швидкої», що розташовувалася неподалік.

Інспектори допомагали медикам, зокрема, коли ті ставили крапельниці й робили уколи. Потім віднесли потерпілого у карету «швидкої» та супроводжували її із сиреною та ввімкненими проблисковими маячками до обласної клінічної лікарні. Там у нього діагностували ампутацію обох гомілок: повну і часткову, травматичний шок та госпіталізували у реанімаційне відділення.

46-річний мешканець села Здовбиця прибув до потяга, адже у ньому в зону ООС відправлявся син. Чоловік йому хотів передати передачу. Закинувши пакунок, він не втримався і впав під останній вагон. Відомо, що старший син 46-річного мешканця Здовбиці нещодавно повернувся зі Сходу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.