У Львові для школи № 78 розробили проєкт реконструкції подвір’я

ЛКП «Інститут просторового розвитку» представило проєкт капітального ремонту подвір’я школи № 78, яким передбачено облаштування спортивних та ігрових зон, зони відпочинку зі зручними вуличними меблями, заміну мощення, нове освітлення та озеленення.

Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

«Ми дбаємо про здоров’я наших дітей, тому робимо все можливе, щоб біля кожної школи нашого міста був відремонтований сучасний спортивний майданчик. Вони слугують не лише для учнів шкіл, а й жителів мікрорайону, однак, звісно, ми перш за все думаємо про комфорт і безпеку наших школярів. Цей проект передбачає і спортивну частину, і зони відпочинку, і озеленення. Думаю, що дітям така територія школи буде до вподоби», – розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти міста.

Як зазначає директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід, цього року їхні архітектори розроблять проєкти капітальних ремонтів подвір’їв у восьми львівських школах: №№ 78, 73, 72, 50, 47, 46, Ліцеї ім. В. Симоненка та «Оріяна».

Нагадаємо, будівля школи № 78 розташована на вул. Замарстинівській, 132 та побудована в 1930 році У ній працюють 62 педпрацівників, функціонують 24 класи, в яких навчається 621 учень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.